Kontakt GK Kaysen

Du er altid velkommen til at ringe eller skrive til os for mere information, en snak om en eventuel opgave eller et prisoverslag.

GK Kaysen

Ørbækvej 113 - 5700 Svendborg
Telefon: +45 62 21 08 62
Fax: +45 62 21 57 85
Email: post@kaysen.dk
CVR: 18 83 02 05
Bank: Spar Nord

Kenneth Kaysen

Tømrermester
kenneth@kaysen.dk
40 38 75 08

Tina Thygesen

Kontorassistent
tina@kaysen.dk
40 33 55 95

Sandy Fabricius

Bygningskonstruktør
sandy@kaysen.dk
23 32 84 69

Peter Blume

Byggeleder
peter@kaysen.dk
25 43 49 20

Find os på kort

 

Kontakt øvrige medarbejdere

Tømrer

Søren Sørensen 25 43 49 01 soren@gkkaysen.dk
Finn G. Hansen 25 43 49 02 finn@gkkaysen.dk
Flemming Navntofte 25 43 49 04 flemmingn@gkkaysen.dk
Lars Sørum 25 43 49 05 larss@gkkaysen.dk
Christian Søndergaard 25 43 49 09 christian@gkkaysen.dk
Erik Henriksen 25 43 49 10 erikh@gkkaysen.dk
Kenneth Abrahamsen 25 43 49 12 kennetha@gkkaysen.dk
Peter Thomsen 25 43 49 13 petert@gkkaysen.dk
Kim Johansen 25 43 49 14 kim@gkkaysen.dk
Henrik hansen 25 43 49 17 henrikh@gkkaysen.dk
Thomas Rasmussen 25 43 49 18 thomas@gkkaysen.dk
Ove A. Lohse 25 43 49 19 oveal@gkkaysen,dk
Erik Fay 25 43 49 31 erik@gkkaysen.dk
Stephan Theilsø 25 43 49 39 stephan@gkkaysen.dk
Lars H. Krogh 25 43 49 43 larsk@gkkaysen.dk

 

     

 

Jeg vil gerne kontaktes










1. Dine cookie settings
Funktionelle cookies, marketing og tracking
Cookies der giver os mulighed for at analysere webstedets anvendelse, så vi kan måle og forbedre ydelsen, og cookies der bruges af reklameselskaber eller annoncerende selskaber til at slå annoncer op, som er relevante for dine interesser.
 Alle

Nødvendige cookies
Cookies der er nødvendige for sidens funktionalitet.
 Nødvendige


2. Dette website anvender cookies

En cookie er en lille tekst-fil, som vi gemmer på din computer for at kunne holde styr på, hvad der sker under dit besøg og for at kunne genkende computeren.
En cookie indeholder kun tekst, er ikke et program og indeholder ikke virus.

3. Formål med cookies på vores website:
Cookies er nødvendige for at få hjemmesiden til at fungere. Cookies hjælper os desuden med at få overblik over dit besøg på hjemmesiden, så vi løbende kan optimere og målrette hjemmesiden til dine behov og interesser. Cookies husker f.eks., hvad du har lagt i en eventuel indkøbskurv, om du tidligere har besøgt siden, om du er logget ind og hvilket sprog og valuta, du gerne vil have vist på hjemmesiden. Vi bruger også cookies til at målrette vores annoncer over for dig på andre hjemmesider. Helt overordnet anvendes cookies således som del af vores service til at vise indhold, der er så relevant som muligt for dig.

4. Sådan sletter eller blokerer du for cookies i din browser
minecookies.org/cookiehandtering


5. Liste over brugte cookies:
NavnFormålUdbyderUdløber

Vi bruger cookies til at tilpasse vores indhold og annoncer, til at vise dig funktioner til sociale medier og til at analysere vores trafik.
Vi deler også oplysninger om din brug af vores website med vores partnere inden for sociale medier, annonceringspartnere og analysepartnere. Få flere oplysninger

OK Læs mere